KONST / Litografier / Färglitografi 8771171
nr 877 1171
Färglitografi
Johan Johansson, Personer i allé, signerad, Löst blad, bladets mått: 95 x 65, ej numrerad
Kondition: fuktskador, slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 24 februari 2014
kl 19:48:28
100 kr